^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.07.2018 9:27
469 переглядів
0 коментарів
Запрошуємо на святкування 1030-ліття хрещення Київської Русі

28 липня 2018 року Українська Православна Церква Київського Патріархату відзначатиме 1030-річчя хрещення Київської Руси-України.

Духовенство Тальнівського благочиння запрошує взяти участь усіх бажаючих вірян та прихильників УПЦ Київського Патріархату в святкових заходах до дня Хрещення України, які відбудуться у м. Києві.

Очікується, що в суботу 28 липня у Патріаршому Володимирському соборі відправиться Божественна Літургія, після якої відбудеться хресний хід на чолі з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом.

Єпископи, священики, диякони і миряни Української Православної Церкви Київського Патріархату пройдуть бульваром Шевченка, вулицею Володимирською, повз стіни Софії Київської та Золотоверхої Михайлівської обителі до Володимирської гірки, де височить пам’ятник хрестителю нашого народу.

Запис усіх бажаючих на поїздку можна здійснити в церковній лавці Тальнівського Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату, або за тел. 0974369927 (о.Михайло). Там же отримаєте детальну інформацію про час та місце відправлення.