^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.07.2018 16:44
333 переглядів
0 коментарів
Сергій Лисяний став заслуженим лісівником України

Указом Президента України Петра Порошенка лісничому Катеринопільського лісництва, яке підпорядковується "Звенигородському лісовому господарству", Сергію Івановичу Лисяному присвоєно почесне звання "Заслужений лісівник України". Про це інформує прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Високу відзнаку, йдеться в Указі, Сергій Іванович отримав за значний особистий внесок у розвиток галузі, державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки й високий професіоналізм. Її вручення приурочили до Дня Конституції.

У Катеринополі Сергія Лисяного знають як досить жорсткого керівника. Він одним із перших запровадив у своєму лісогосподарстві відеоспостереження ("фотопастки") з метою виявити браконьєрів та порушників, що викидають сміття.

Катеринопільчани ставляться до свого лісничого по-різному: одні хвалять, інші нарікають на значні просіки замість лісів.

Сам лісничий запевняє, що вирізає тільки дозволене дерево."Не розумію, які до нас можуть бути претензії? У нас все законно, всі документи в порядку – лісорубні квитки є, погодження з міністерства є, таксаційний опис теж є. Хай провіряють. Ми вирізаємо тільки старі, гнилі дерева," − пояснив принагідно нашому виданню Сергій Іванович.

До слова, адмінбудівлю Катеринопільського лісництва з прилеглою до неї територією за ландшафтно-архітектурним дизайном вважають окрасою Звенигородського лісгоспу.

Роман КОРЧЕВСЬКИЙ

Читайте також: ''Під дорогою є трохи лісу. Далі – суцільні просіки''