^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.07.2018 9:11
962 переглядів
0 коментарів
День рибака у Ватутіному зустріли гарним настроєм та смачною юшкою

Ранок 8 липня ватутінські рибаки зустріли конструктивно, не тільки риби наловили, але й містян рибною юшкою почастували.

"Вітаю всіх з Днем рибака! Всім вдалих рибалок у всіх ваших справах !

Були з Євгеном на риболовлі, на якій Євгеній Підцерковний зловив коропа на 24 кг, а я правнука цього коропа на 4 кг 200! Юшка буде сьогодні дуже смачна, запрошую бажаючих на міський пляж, де буде святкування Дня рибака, змагання діток (дуже гарні призи) та бажаючі зможуть скуштувати юшку! Запрошуємо 8 липня на 09:30" − повідомив Олег Ступник у "Фейсбук".

− Того коропа я зловив напередодні. Така риба рідко трапляється, − каже знаний рибак Євгеній Підцерковний. − Юшку варили з дрібнішої риби: товстолобиків, лящів, карасів, судака. Загалом нагодували 48 діток і 70 дорослих. Вистачило на всіх, ще й у банках додому брали, хто хотів.

Євгеній також наголошує, що вони не тільки ловлять рибу, а й ставки зариблюють:

− Цього року ми зарибнили одну з ватутінських водойм на 600 кг, і ще я особисто запустив 100 кг товстолобиків та 100 коропа, в той ставок, де рибачу та займаюся підводним плаванням. Дуже люблю спостерігати за підводним світом.

Петро Гогунець, тим часом, виставив фото 46 кілограмового сома, якого спіймали навесні у Ватутіному. За версією рибалок ловили на силікон.

Отже, ініціатива з рибною юшкою вдалась. Респект рибакам і кухарям!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: А тим часом в українському місті Ватутіне окремі батьки вітали діточок, викаблучуючись під російську дудку