^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.07.2018 15:19
1034 переглядів
0 коментарів
Катеринопільський мільйонер знайшовся, але заборонив розголошувати ім’я

Майже через місяць після виграшу щасливчик із Катеринополя, що зірвав джекпот у лотерею "Мегалот", з’явився по гроші. Про це повідомила прес-служба компанії "М.С.Л.", відповідаючи на офіційний запит видання "Gazeta.ua". Однак, новоспечений мультимільйонер заборонив розголошувати третім особам своє ім’я.

"Дурний він оголошуватись. Тут пенсіонера за 100 гривень уб'ють, а це такі гроші... Хапай та тікай подалі", − коментує новину у "Фейсбук" Раїса Одуденко Гринь.

Тим часом на Катеринопільщині "під підозру" виграшу потрапили дві особи: колишній редактор районної газети Василь Ходзіцький та колишній міліціонер, а нині очільник "Катеринопільської самооборони" Михайло Онуфрієнко. Увесь цей час катеринопільчани прискіпливо за ними спостерігали: чи ходять на город (бо мільйонери ніби не повинні), чи не купують нових машин, чи не їдуть раптом на Київ, чи не відкривають банківських рахунків тощо. По деяких пунктах "підозрювані" ніби "розкололись". Але особливих атрибутів значних статків так і не виявили. Жоден із них не пересів на лімузин і не змінив дружину на молодшу. Тож інтерес до них катеринопільчани згодом втратили. Тим більше, що відповідаючи на запитання журналіста "Вечірніх Черкас", обидва заперечили свою причетність до виграшу. Чи правду сказали, покаже час.

Нагадаємо, що зірваний джекпот – найбільший виграш у історії України − 17,8 мільйонів гривень. На руки щасливчик отримає близько 14 мільйонів.

Роман КОРЧЕВСЬКИЙ

Читайте також: У Катеринополі з’явився ще один мільйонер