^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.07.2018 9:03
636 переглядів
0 коментарів
У Тальному запрацював діагностичний центр ''Лабсервіс''

Популярна лабораторія розташована на другому поверсі поліклініки, у кабінеті №60. Здати кров на аналізи можна у вівторок і п’ятницю із 8 до 11 години.

Тальне – п’яте місто області (Черкаси, Умань, Сміла, Золотоноша), де працює відділення «Лабсервісу».

З питанням відкриття в районі медичних лабораторій типу «Сінево» чи «Лабсервіс» на початку року зверталися депутати районної ради Валентина Мельник та Ігор Новицький, який за дорученням фракції БПП «Солідарність» підписав звернення з проханням надати кабінет в оренду.

– Мій лист був зумовлений численними зверненнями виборців, які не мають фінансової можливості поїхати в Умань чи в інше місто для проведення діагностики чи здійснення клінічних, біохімічних досліджень, дослідження системи гемостазу, діагностики анемій, захворювань щитовидної залози, онкології, – каже депутат Ігор Новицький. – Тому членам фракції «Солідарність» не принципово було, який із провідних діагностичних центрів відкриють у Тальному – «Сінево» чи «Лабсервіс», основне – це допомога хворим і створення умов для зручного і якісного надання медичних послуг. Дякую, що головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Анна Данилюк дослухалася до наших прохань і прохань колег і сприяла відкриттю «Лабсервісу» на базі поліклініки.

Зауважимо, «Лабсервіс» понад 10 років надає всі види медичних досліджень на сучасному обладнанні. Головними принципами роботи лабораторії є висока якість досліджень та швидка видача результатів (більшість досліджень робляться в той же день).

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: На дорогах Тального встановлять камери спостереження