^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.07.2018 13:02
348 переглядів
0 коментарів
У Звенигородці знову лунали мелодії сердець

Три роки тому з ініціативи голови районної ради Володимира Кучера у Звенигородці було започатковано пісенний фестиваль «Мелодії сердець Кобзаревого краю». Це своєрідне пісенне свято, учасником якого може стати кожен бажаючий, припало до душі не тільки містянам – вже другого року на сцені фестивалю мелодіями своїх сердець ділилися шанувальники пісні з багатьох населених пунктів району та Ватутіного. А нинішній, третій фестиваль, який проходив минулої суботи на літній сцені міського парку відпочинку, об’єднав довкола себе ще більше талантів, серед яких було чимало самобутніх співаків, поетів-піснярів, композиторів. Як от і звенигородець Дмитро Савіцький, який виконав пісні «Ой держіть мене, я млію» та «Прости мені, мамо» на власні слова та музику, житель Ватутіного Олександр Сливка, очолюваний яким рок-гурт «Проти правил» подарував присутнім його пісню «Через терни до зірок», чи Вадим Пріщепов з Шевченкової Керелівки, який привіз на фестиваль свою пісню «Я за тебе молюсь» та пісню на слова тамтешнього поета Анатолія Савченка «Я сильно так нікого не любив».

Та не тільки місцевим бардам аплодували шанувальники пісні. Виступ ансамблю з Моринців у складі Миколи Шліхти, Олександра Соловея, Любові Шелудякової, Євгенія Шульги, Данила Нечая та Романа Бургели з українською народною піснею «Розпрягайте, хлопці, коней» викликав шквал оплесків та ще раз засвідчив, що такі мелодії – невмирущі.

Характерно, що участь у фестивалі взяли й деякі керівники солідних установ й організацій. Чудові музичні і вокальні дані засвідчив заступник голови Звенигородської міської ради Сергій Щербина. Як і директор Звенигородської міської школи №1 Дмитро Шукало, який заявив про себе ще на першому фестивалі. Вони, як й інші учасники цього пісенного свята, отримали нагороди від організаторів.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Вечори відпочинку для ветеранів у Звенигородці стали традиційними