^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.07.2018 11:53
634 переглядів
0 коментарів
250 учнів і 4 тренери Або чим зацікавити сучасних дітей?

До Дня молоді у Катеринопільському будинку культури виступав Клуб спортивно-бального танцю "Floorcraft". Цей колектив, де б не з’являвся, завжди знаходить багатьох прихильників та поціновувачів. Тож ми скористалися можливістю, щоб узяти інтерв’ю у його засновника та президента − В’ячеслава Голікова.

− Чому "Floorcraft"? Що це означає?

− "Floorcraft" з англійської дослівно перекладаємо "мистецтво паркету". У нашому випадку це трохи ширше – "взаємоповага", "етикет на паркеті під час танців", адже водночас там може танцювати кілька пар, треба, щоб вони не зіштовхувались, не заважали одна одній.

− Скільки років на сцені Ваш колектив?

− З 2008-го! Відтоді, як я закінчив Канівське училище. В цьому році відзначали десятиріччя. Давали звітні концерти у Звенигородці, Ватутіному та Єрках, де в нас працюють студії. У клубі працює 4 тренери: я, дружина Анастасія, Наталія Сподобаєва та Дмитро Міняйло. Зараз є студія і в Катеринополі при першій школі. Загалом у нас навчається понад 250 дітей з усіх навколишніх сіл і містечок − Звенигородки, Ватутіного, Єрок, Катеринополя, Шостакового, Лисянки, Залізнячки тощо. Плануємо розширятися, бо бажаючих танцювати дуже багато, але, на жаль, тренерів не вистачає. Я завжди агітую батьків, знайомих навчатись на тренера. Охоче візьму у свій колектив. Власне, багато хто з моїх учнів уже викладає.

− Берете участь у конкурсах? Фестивалях?

− Звісно, беремо. У нас багато різних нагород, є перші місця з міжнародних конкурсів, що проходили в Україні. За кордон поки що не їздили, хоча бажання таке було.

− Хто фінансує вбрання, поїздки?

− У першу чергу батьки. Хоча й від допомоги спонсорів ми не відмовляємось, завжди раді увазі, підтримці. В боргу не залишимось: віддячимо концертами.

− Який у Вас репертуар?

− Працюємо за двома програмами – європейською (Іспанія, Англія, Франція, Австрія) та латиноамериканською (Куба, Бразилія, Америка). Постановка моя та наших тренерів.

− Коли буде оголошено наступний набір учнів?

− Зазвичай в останній декаді серпня. Перед цим ми обов’язково розклеюємо оголошення по місту, вказуємо де і о котрій годині, в які дні буде здійснюватись набір. Як правило, 1-го вересня ми закриваємо набір і більше нікого не приймаємо принципово, тому що, навіть, коли одна дитина запишеться в групу (до речі, у нас такий випадок був), ми працюємо з однією дитиною. Адже, коли хтось приходить посеред року, він буде тягнути всіх назад. Це не варіант. Треба поважати серйозність тих людей, які розуміють, що дитину треба записувати до 1-го вересня, щоб вони не платили за те, що хтось з’явився з новеньких і тягне групу вниз.

− А чи є у Вас групи, де танцюють не для сцени, а, скажімо, для здоров’я, схуднення?

− Є такі у Звенигородці та Ватутіному. Називаються "хобі-групи". У Катеринополі поки що такої немає, але, сподіваюся, згодом відкриємо.

− Де Ваші виступи можна побачити найближчим часом?

− На Івана Купала у Звенигородці, потім на День Незалежності. Можемо одночасно виступати і в кількох містах. Один тренер їде з однією групою, інший – з другою.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Катеринопільщина на порозі об’єднання