^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.07.2018 14:23
682 переглядів
0 коментарів
Як на Катеринопільщині святкували День Конституції та День молоді

28 червня Єрківська ОТГ святкувала День Конституції України та День молоді. Свято проводили на території школи. Надворі стояла сонячна літня погода. Після традиційних вітань голови громади Леоніда Польового перейшли до неофіційної частини: концерту, конкурсів, розваг. Рідну громаду привітали місцеві артисти – Даша Молочева, Тетяна Литвинова, Віталій Надельнюк, Влад Величко, Світлана Сікорська. Установи та організації (єрківська школа, залізняцький садочок, Будинок творчості та селищна рада) варили козацьку кашу. Пригощали всіх охочих. Окрім каші, були ще вареники з капустою та паштетом, овочі, пиріжки, кренделики різних видів, сало смажене та просте тощо. Згодом єрківчани довго сперечалися, чия каша була найсмачнішою, однак компетентне журі всім присудило однакові призи – кожному у своїй номінації. Тим дали приз за найсмачнішу кашу, тим за найоригінальніше оформлення, дизайн, презентацію. Найкращої не визначали. Усі були дуже смачні: одна з реберцями та болгарським перцем, інша з тушонкою – як визначитись? Завдання непосильне навіть для гурманів.

Селищному голові Леоніду Польовому найбільше сподобалась каша, яку варили мешканці Залізнячки.

− Усі смачні, не посперечаєшся. Кожна по-своєму. Але мені припала до смаку залізняцька, бо по солоності була така, як я люблю, − розповів Леонід Олексійович.

Тим часом катеринопільчанам святкування Дня молоді 27 червня суттєво зіпсувала дощова погода. Запланований на 19-ту годину на центральній площі містечка концерт за участю клубу спортивного танцю "Floorcraft" довелося перенести у Будинок культури. На жаль, не всі охочі відвідати цей захід були вчасно поінформовані про зміну місця проведення, тому глядачів у залі було обмаль. Утім, хто прийшов, отримав вдосталь задоволення від перегляду танцювальних номерів у виконанні юних артистів, одягнених у яскраві та вишукані сукні, костюми.

− Діти були неперевершені, − поділилася враженнями катеринопільчанка Любов Приємська. − Танцювали бездоганно!

Чарували співом цього вечора також Юлія Пономаренко та Станіслав Драгомощенко.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Чим запам’ятається катеринопільчанам випуск 2018?