^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.07.2018 13:04
343 переглядів
0 коментарів
Тальнівські підприємці проти підняття орендної плати на ринку

Наприкінці червня на Тальнівському щоденному ринку відбулася емоційна зустріч представників підприємців, які мають тут бізнес, та адміністрації КП «Водоканал», яка відповідає за дану територію.

З 1 липня має зрости тариф на послуги щоденного ринку, що надаються КП «Водоканал». Тариф не підвищували від 2011 року. 7 років підприємці платили 1,50 за 1 кв. м., тепер він становитиме 2,94 грн. за ту ж площу.

Це і викликало невдоволення.

– Ринок нам приносить 112 тисяч гривень збитків у рік. Для того, щоб не було проблем із діяльністю ринку, ми змушені підняти тариф, – пояснює підприємцям керівник «Водоканалу» Ігор Сімборський.

Коли учасники зустрічі починають шуміти, він просить показати квитанцію про оплату одного із кіосків. Власник показує. Тоді Ігор Миколайович запитує:

– За скільки квадратів ви сьогодні заплатили?

– 12 квадратов – 18 рублєй

– Виходимо сюди, дивимося: що оце робиться? – показує на виставлений перед кіоском товар. – Ще 18 гривень повинні заплатити… Ми на це очі закриваємо… І ви ще обурюєтеся…

Сімборський стверджує – це типова ситуація для цього ринку. Він запитує, чи підприємці із 2011 року не піднімали ціни на товар. Ті в один голос відповідають: «Піднімали!» Але звинувачують у цьому державу.

– Так ми ж в одній державі живемо! – наголошує керівник «Водоканалу».

– Я тут работаю 2 раза в нєдєлю, а буду платіть 900 рублєй – обурюється підприємець, який приїжджає з Катеринополя.

Підприємці кажуть, що їх мали попередити за місяць про зміну тарифу, а за цей час провести громадське обговорення. Але юристи міської ради заперечують і кажуть, що все відбувається законно. Кого не влаштовує, може розірвати договір.

Вдосталь наговорившись, присутні зійшлися на тому, що є рішення виконкому, є обґрунтовані розрахунки, тому слід платити за користування. Іншого бути не може.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Дитсадки стають на ремонти