^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.07.2018 9:05
375 переглядів
0 коментарів
Краще пізно, ніж ніколи

23-я сесія Тальнівської міської ради могла б ввійти у книгу рекордів Гіннеса. Вона тривала від 31 травня і аж до 25 червня. Майже місяць опозиційна до міського голови депутатська більшість наполягала на кадрових питаннях і відмовлялися затверджувати порядок денний. Нарешті змінили тактику: вирішили розглянути заплановані питання, щоб при формуванні порядку денного наступної сесії знову лобіювати посади і працевлаштування.

Про те, що депутати мають повернутися до кадрових питань, свідчить і той факт, що вони не підтримали «технічну» заміну члена виконкому Володимира Маляра на Анатолія Богінського. Обоє із Степної. Зауважимо, пан Володимир був присутній лише на одному засіданні виконкому, а далі поїхав на роботу за кордон. Через це і виникло питання заміни його кандидатури. Але у представників депутатської більшості інше бачення – вони хочуть повністю переобрати виконком, щоб і там позбавити міського голову підтримки.

А взагалі сесія міської ради відбулася без тривалих дискусій. Депутати підтримали майже всі проекти рішень порядку денного, які міський голова Олексій Юрченко виніс на розгляд ще наприкінці травня.

Не підтримали лише ті проекти, які ініціювали радник міського голови, депутат Віталій Шуляк та відділ культури. Тобто, «Громадський бюджет» та Програму розвитку туризму в Тальнівській ОТГ. Ні, їх представлення депутати слухали із цікавістю і дуже уважно, задавали розумні і правильні питання. Але коли діло дійшло до голосування, щось пішло не так і політичні амбіції перемогли здоровий глузд.

– Шкода, що було провалено таке важливе питання, як «Громадський бюджет». Але ми не відступимо і будемо подавати повторно цей проект рішення. Впевнений, громадськість підтримає нас і нарешті буде запроваджений механізм прямого народовладдя, коли люди будуть самі вирішувати на що витрачати кошти з бюджету, – прокоментував рішення більшості колег депутат Віталій Шуляк.

Ми теж сподіваємося, що на наступній сесії ці питання все-таки будуть підтримані, бо вони направлені на розвиток громади, а не на розбрат і чвари.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: У Тальному змушені тратити сили, щоб подолати депутатську бездіяльність