^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.06.2018 11:53
996 переглядів
0 коментарів
А тим часом в українському місті Ватутіне окремі батьки вітали діточок, викаблучуючись під російську дудку

"Статуетка богині "Ніка" гарантована! Новий шедевр із ватапутіно!!! − іронізує Вадим Момот у "Фейсбук". На YouTube з’явився новий шедевр кіновиробництва від Ludmila Sharova та Elena Goncharuk під назвою "Нашим любим дітям присвячується". Мало б бути дуже весело, якби не було так сумно. Оця назва, по суті, єдине, що є українського в цій "кінострічці". Далі усе за сценарієм: не просто російська мова, а добірна російська говірка, яскраві спідниці в горох за тією ж російською традицією, стилістика фільму "Весна на Заречной улице", смачно заправлена мотивами сучасного російського шансону, а саме – переробкою пісні Гарика Сукачева "А за окошком месяц май". А, ну ще титри а-ля Голівуд. В анонсі зазначено: "Відео батьків випускників 2018 року Ватутінської ЗОШ № 2, м. Ватутіного. Кожен з них вперше знімався в кіно)))."

Відгуки людей на цей "кіношедевр" не забарилися:

Антоніна Цимбал: П’ятий рік війни. Артистів не пускають на гастролі в Крим чи до Москви. А в центрі України, в самому її серці така вакханалія! Душа болить від побаченого. За що гинуть наші діти? За оцих тіток у горошок, що слова не можуть вимовити по-українськи? За вчительок, що в державній установі підспівують: "Вы не поверите, но мы помним ваш первый класс!" За батьків, що благословляють своїх чад чужою мовою: "Мы рядом будем, как всегда, верим в вас, любим вас!" На що вони можуть благословити? На захист "руцкаго мира", чи "совка", що міцно засів їм у душі?

Олег Ступник:"У правильному" напрямку ми йдемо !!! Краще б зробили кліп в зоні і під пісню "Володимирський централ".

Дмитро Вовк: Шановні ватутінці − вас уже "завоювали"!

Tati Krivenko Shalkovskaia: Щось сумне і страшне. Україну з "совка" можна вивести, а "совок" з ватних мізків ніколи.

А яким боком у кліп потрапили піонер із гітарою та дядечко, що "одиннадцать лет одтрубил от первого и до последнего звонка", мабуть, тільки батьки випускників Ватутінської ЗОШ №2 знають.

Втім, варто зауважити, у "кіношедевра" є вже й армія своїх шанувальників.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також : Чим запам’ятається катеринопільчанам випуск 2018?