^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.06.2018 17:55
1618 переглядів
0 коментарів
Чим запам’ятається катеринопільчанам випуск 2018?

23-24 червня у Катеринополі вручали атестати випускникам двох опорних шкіл та ліцею. П’ятеро школярів отримали медалі – дві золоті (Ігор Поліщук та Владислав Кривенко) та три срібні (Наталія Гірник, Анюта Трохименко, Ілля Успаленко), 4 з яких відвоювали випускники ліцею, одну – перша школа. Друга школа в цьому році залишилась без медалей, але обидва золоті медалісти перейшли в ліцей саме з неї, тож значною мірою вона теж причетна до їхньої підготовки.

Зал Будинку культури був ущент заповнений гостями, насамперед – батьками та родичами. Вручення атестатів, урочиста частина програми, тісно перепліталася зі шкільними спогадами, експромтами, щедрими побажаннями від батьків та учителів. Діти, в свою чергу, дякували педагогам та родичам за підтримку, розуміння. Так, зокрема, випускники 1-ої школи подарували своєму класному керівникові Інні Олешко кожен по червоній кульці, які згодом, надворі, учителька символічно "відпустила на волю" – в небо.

− Кульки, можливо, я відпущу, але ви назавжди залишитесь у моєму серці, мої діти! − зауважила Інна Володимирівна.

Учителька початкових класів Олена Успаленко подарувала на згадку своїм випускникам-ліцеїстам м’які іграшки.

Виступаючи від імені батьків, Алла Гірник ледь стримувала сльози, а завжди серйозний Олександр Вовкотруб заговорив віршами. Не стримували емоцій також директори навчальних закладів – Юрій Гончар, Лідія Мандрика, Анна Цьоменко, що звикли до дітей, мов до рідних.

Почесними гостями випускників були селищний голова Іван Гегедош та член Ради Національного банку України Василь Фурман. Обоє націлювали дітей на успіх, закликали бути послідовними та наполегливими у досягненні поставленої мети.

− Пам’ятаєте слова Тараса Шевченка: "Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя". Ось тут треба усвідомити: вчитися треба на дуже високому рівні, якщо ви хочете стати успішними українцями і реалізувати ті задачі, які ставите перед собою, − зауважив Василь Миколайович. Він нагадав, що Катеринопільський ліцей – один із найкращих освітніх закладів Черкащини, а також застеріг, аби випускники з великою відповідальністю підійшли до вибору вишу, професії, обравши ту, яка їм найбільше до вподоби і яка зробить їх "успішними, щасливими людьми".

Родзинкою програми були танцювальні вітання від наймолодших, учнів початкової ланки, а також традиційно – вальс випускників.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Плаття сезону – 2018