^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.06.2018 14:18
223 переглядів
0 коментарів
Мисливці працюють влітку, щоб дичині було ситно узимку

– Без допомоги людей диким тваринам узимку не обійтися. Особливо тих, які найближче до дикої фауни – мисливців і єгерської служби. Тому сьогодні першочерговим завданням для нашого Кам’янобрідського первинного мисливського колективу є заготівля кормів. А єгерський обхід у нас чималенький – біля 10 тисяч гектарів. Охоплює він, крім Кам’яного Броду, Погибляк, Семенівку, Дубину, ПетрівськуПопівку, Босівку. Кілька гектарів є і водно-болотних угідь, – розповідає єгер Анатолій Смілянець.

Основними кормами для тварин, які потрібно заготовити вже зараз, є сіно і просолені гіллячкові віники. Не всі знають, що сіль потрібна не лише домашнім тваринам, а й диким. Тому на зиму тут припасають достатньо солі, виготовляють і встановлюють солонці, які поповнюють цілий рік. Заготівлею кормів у Кам’яному Броді займаються не лише мисливці, а й небайдужі жителі, школярі. Зберігаються корми у двох просторих сховищах. А для їх викладки виготовили 4 годівниці і розставили в місцях найбільшого розселення тварин.

Турбуються мисливці і про водоплавних птахів. Ще навесні встановили кілька десятків штучних гнізд для них, і сьогодні приємно, що частина з них заселена і там успішно виводиться молодняк.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Лисянський гончар виготовляє ''цілющі'' глечики