^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.06.2018 12:57
387 переглядів
0 коментарів
Спека не відступає: людей рятує вода

До Тального прийшло справжнє літо. Спека змушує пити більше води. Кожен рятується, як може. Ось і водіям маршрутних автобусів зовсім не легко.

– Терпимо спеку, а що ж робити залишається? Вода трішки рятує, але пуття з неї, тільки п’єш багато, – говорить водій Анатолій Білозович.

Бувають різні ситуації з водіями: сонливість, знижується пильність, піднімається артеріальний тиск. Але у Білозовича того не було ні разу.

– За 35 років водіння ні разу не засинав за кермом і навіть не хилило. З пильністю у мене теж все добре, – розповідає Анатолій. – А тиск у мене завжди стабільний, – посміхається водій.

Чоловіки на шино-монтажі розповідають, що спекотну погоду переносять тяжко.

– Дуже спекотно. Особливо після обіду. Наш вагончик залізний, швидко нагрівається. Всередині дуже жарко, – розповідає чоловік.

Кондиціонерів не мають. Як розповідають чоловіки, у їх встановленні навіть немає сенсу.

– У нас така робота, що толку з кондиціонера не буде. Наші двері постійно відкриваються-закриваються. Тому нам він не допоможе. В основному, п’ємо багато води, щоб хоч трохи полегшити свій стан, – каже один із робітників.

Лікар Тетяна Михайлюк радить без особливої потреби не виходити на вулицю з 11 до 16 години.

– Якщо доводиться виходити, то обов’язково слід одягнути головний убір, окуляри і легкий одяг. Не забудьте прихопити з собою прохолодну воду з лимоном, – радить лікар.

Жінка запевняє і застерігає, що потрібно берегтися від спеки, бо може трапитися тепловий удар, втрата свідомості:

– Бережіть себе і, особливо, дітей. Не виходьте на вулицю в спеку без причини.

Галина РАДЧЕНКО

Читайте також: Так варив барабольку, що кухня згоріла