^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.06.2018 10:53
1887 переглядів
0 коментарів
Плаття сезону – 2018

Ось і відшуміли шкільні випускні бали. Випуск – свято молодості та краси. Подивитись на юну зміну зазвичай збирається увесь Катеринопіль. А де ж іще можна побачити скільки юних щасливих облич, полюбуватися барвистими сукнями, поплакати мамам і бабусям від радощів та гордості?

І цього року діти не підвели. Усі були елегантні, неперевершені. Сукні, зачіски – усе, мов на показі мод, усіх кольорів і відтінків: від чорного, бежевого до яскраво-червоного, квітчастого.

Навіть хлопці не втрималися від експериментування – Денис Тригубенко одягнув жовтий костюм, а Станіслав Полташевський – білий. Про дівчат годі й говорити: кожна – красуня, принцеса. Однак, були на балу й титуловані міс − Дар’я Стоколос ("Міс Катеринопільщина − 2017") та Анна Бондаренко ("Міс елегантність"). Скільки коштує їхнє вбрання випускники просили не розголошувати. Однак від них ми дізнались, що окрім традиційних магазинних та базарних суконь, вони облюбували черкаський салон "Podium", де за випускне плаття у середньому просять від 5 з половиною до 15 тисяч гривень. Дешевші сукні там можна придбати, дочекавшись своєї акції.

Справжньою іконою стилю виглядала на випуску Анна Бондаренко – відома танцюристка, зірка сцени. Надзвичайно елегантне сріблясте плаття тонко підкреслювало її романтичний образ. Професійне вміння тримати поставу додавало дівчині особливого шарму. Втім, красуня переконана, що "всі плаття дівчат були дуже гарні". З чим важко посперечатися. Особливо ж привертали увагу ніжна сукня Наталії Гірник, строгий, але довершений образ Анюти Трохименко та вишукане королівське вбрання Анжеліки Ткачук.

Приєднуємось до побажань, що прозвучали на адресу випускників у цей день і щиро побажаємо їм зберегти якнайдовше молодість, красу та здоров’я. Щасливого старту в доросле життя!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також:Чого на Катеринопільщині не вистачає для щастя?