^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.06.2018 8:38
750 переглядів
0 коментарів
Труси, тату, калиткою: дитина зі школи йде

Випускний вечір - чи не найважливіше свято в житті кожного одинадцятикласника. Вечірня сукня, зачіска, макіяж, манікюр, прикраси для дівчат чи костюм, сорочка та туфлі для хлопців – головні атрибути святкового образу.

Цьогорічний випускний у Тальному святкуватимуть 23 червня. Але більшість випускників та їхніх батьків починають готуватись заздалегідь. Адже випускний – це не тільки радісне святкування, але і значний удар по сімейному бюджету.

Тож скільки коштів доведеться витратити батькам заради свята дитини? Мама однієї із випускниць погодилася розповісти,що вже придбала і у що ще буде вкладати кошти.

– Сукню ми купували у Вінниці, там великий і гарний вибір. Коштувала вона нам 5000 гривень. Туфлі – 1500, сумка-клатч 400 грн., – розповідає Анна. – Ну і звісно, куди ж без зачіски, макіяжу та манікюру.

Ми поцікавилися у тальнівських перукарів і дізнавались, що зачіска та макіяж коштуватимуть у межах 700 грн, манікюр обійдеться у 150-200 гривень.

Хлопцям з цим трішки простіше, більшість не надто переймаються своїм образом. Але ціни все ж "кусаються". Випускник Тальнівської ЗОШ №2 Ярослав Литвинюк уже скупився.

– До випускного вже готовий, – запевняє хлопець. – Туфлі купив за 2100 грн, сорочка і краватка разом обійшлись 700 гривень, штани – 800.

Звичайно, що зазначені суми досить відносні. Можна економити та витратити менше, так само й потратити більшу суму. Це все залежить від того, які фінансові можливості мають батьки.

Але одяг і макіяж – це ще не все. Адже кругленьку суму доведеться ще вкласти в офіційну частину, де буде духовний оркестр, який коштує 1600, банери –1500, коровай – 300 гривень. Бенкет коштуватиме в середньому 500 гривень з людини, фотограф – 70 гривень з однієї особи.

Як бачимо, батьки випускників не шкодують енергії і коштів, аби тільки зробити незабутнім свято для своїх дітей.

Галина РАДЧЕНКО

Читайте також: Винагорода за ентузіазм – поїздка у село