^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.06.2018 16:33
701 переглядів
0 коментарів
Катеринопільські сопілкарі здобувають найвищі нагороди на... позичених інструментах

«Та не збідніє рука, що дає» /Біблія/

Ці біблійні слова як ніколи вписуються в події що вирують останнім часом навколо вихованців Катеринопільської дитячої музичної школи.

Такий тендітний і такий талановитий склад ансамблю сопілкарів під керівництвом викладача Наталії Миколаївни Добровольської за якихось 2 роки встиг зачарувати своєю грою пів України. Це вони купалися в оваціях Карпатських шанувальників народного мистецтва у м. Яремче, де здобули диплом І ступеня переможців фестивалю «BUKOVEL CHABAN FEST 2016».

І ось через три місяці по тому ансамбль взяв участь у міжнародному фестивалі «Акорди Хортиці», де посів почесне ІІІ місце. Перше місце дісталося ансамблю з Нідерландів, а друге – колективу з Харкова. Фестиваль відбувався на сцені Запорізької філармонії.

Браво, дівчатка!

І ось запрошення на всеукраїнський фестиваль в Кирилівку.

І знову перемога, та ще й яка! «Гран-прі» фестивалю в номінації інструментальний жанр, та ще й солістка Діана Нагорна здобула диплом першого ступеня, перевершивши грою неабияких майстрів з Мелітополя, Запоріжжя та Харкова.

Минув рік, змінився склад ансамблю, до «ветеранів» колективу Діани Нагорної, Яни Тараненко, Насті Дорошенко приєдналися молодші виконавці: Анна Козаченко, Віка Вовчук.

Травень 2018 року – «KIRILLOVKA FEST» знову запрошує наших дипломантів до себе вже на ІІ Всеукраїнський фестиваль «KIRILLOVKA FEST – 2018» і ми поїхали.

Ой, море Азовське таке тепле, ой, сонце Кирилівське таке ніжне, ой, люди такі привітні… Журі цього разу ще вимогливіше – бо надійшло 270 заявок, прибуло 2011 учасників з усієї України – не на жарт! Спробуй тут утримати перемогу! Але наші улюбленці (а їх вже встигли полюбити у Катеринополі, де вони бажані гості на всіх урочистостях. 8 днів поспіль змагалися (фестиваль проходив у два тури) – і раптом Діана Нагорна здобуває знову диплом І ступеня, а ансамбль знову став лауреатом. Самовіддані дівчатка не на жарт розчулили журі своєю грою. Хоча виступали ми в позичених костюмах і грали на позичених в Лисянскій музичній школі сопілках, та це ще півбіди… А от взуття підібрати однакове не змогли. І що думаєте – приймаємо рішення: виходимо на сцену босоніж!

Глядачі в захваті та й журі подумали, що то задум такий і також привітно поставилися до наших сопілкарочок. Результат: диплом та кубок лауреата і найцінніший приз фестивалю – сертифікат на поїздку на Міжнародний фестиваль в м.Кітен (Болгарія)! БРАВО!

Хіба могли ми всього цього досягти, аби не байдужі люди, що вже втретє оплатили всі наші «гастролі». Куди сьогодні рипатись без грошей.

Величезне спасибі спонсорам від батьків, від дітей, від дирекції Катеринопільської дитячої музичної школи.

Це завдяки Вам наші діти світу побачили і себе показали, та ще й як показали!

Микола МОЛОКОВ,

директор школи

Читайте також: Вишивка – наша прадавня грамота