^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.06.2018 11:15
1752 переглядів
0 коментарів
У Єрках розтрощили Будинок культури

Довгий час єрківчани нарікали, що їм ніде культурно відпочити, буцімто клуб обшарпаний, захаращений і таке інше. Врешті влада дослухалася до думки громади, і Будинок культури засяяв євроремонтом та новими фарбами. Чимало в нього вклали і сил, і грошей. Тож звіт селищного голови Леоніда Польового у лютому місяці цього року вже проходив у оновленому приміщенні. Здавалося б, радійте, люди! Тепло, чисто, затишно. І вони раділи: сцена радо зустрічала гостей та артистів на свята. Але не довго радість тривала. Почались дискотеки, а з ними – й погроми. Чи то дітлахи, чи дорослі клуб розгромили. Уже за кілька тижнів були розбиті бордюри, паркан, зірвані лавочки, ворота, стоптані клумби, роздовбали стіну. Для чого потрібно було довбати дірку в стіні, історія замовчує. Чи то якась дівка напилася й вирішила, що піч колупає? Чи то якийсь парубок, обкурившись, вікно в Європу робив? Невідомо.

− Є Будинок культури, а культури в людей немає, є церква − віри немає!!!Шарікови, Плюшкіни і їм подібні....повна деградація, а що далі?!! − уболіває депутат райради від Залізнячки Микола Шевченко.

Стурбовані витівками підростаючого покоління, єрківчани розгорнули з цього приводу широке обговорення у мережі Інтернет: одні нарікають на школу, інші на батьків, треті вбачають у інциденті почерк наркоманів. Утім, що робити далі ніхто не знає, адже заходи проводити треба, а як приборкати хуліганів, і тим паче, як їх знайти – питання. Один із варіантів – облаштувати приховані відеокамери.

Нагадаємо, у Шостаковому та Гуляйполі нещодавно вандали розгромили кладовища. За неофіційними даними, підозрюються мешканці села Кальниболота (П’ятої Роти).

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Вандали громлять на Катеринопільщині кладовища