^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.06.2018 8:32
433 переглядів
0 коментарів
В Тальному крадуть квіти на клумбах

Нещодавно Тальнівська міська рада опублікувала гнівний допис про те, що відкрито "сезон полювання" за квітами.

"Не так давно на клумбах нашого міста висадили чудову розсаду квітів, різнокольорових петуній та газаній. Але практично відразу після висадки особливо “підприємливі” громадяни відкрили “сезон полювання” за саджанцями і спустошують клумби, – ідеться у повідомленні Тальнівської міської ради. – Не соромляться виривати розсаду для власних потреб навіть посеред білого дня та у людних місцях. Найчастіше крадуть квіти одразу після висадки, поки рослини ще не встигли вкоренитися".

За інформацією міської ради, квіти крадуть по всьому місту, але найбільше біля пам’ятника жертвам голодомору та політичних репресій.

"Кількість викрадених рослин не критична, але лякає тенденція. Якщо справи продовжаться в тому ж дусі, то дуже скоро в центрі не залишиться нічого з рослин."

Для озеленення міста було закуплено 920 саджанців петуній та 240 газаній. Вже зараз, працівники з благоустрою недорахувалися близько 50 саджанців квітів.

Зауважимо, того 6 червня у Фейсбуці з’явилося повідомлення про ще один злочин проти громади: "В ніч на сьогодні, понівечили зупинку на виїзді з Тального в сторону Мошурова. Вкрадено кілька листів металевого профілю. Слів немає! Зупинки ламають, парк Шевченка запльовують, квіти крадуть навіть біля меморіальних місць".

Міська рада просить жителів громади шанобливіше ставитися до того, що нас оточує.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: З таким звітом та по таких шляхах не заїхати далеко