^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.06.2018 22:22
364 переглядів
0 коментарів
Дупель пусто у великому залі

В понеділок 11 червня була зроблена третя спроба відкрити чергову сесію міської ради. Що з того, вийшло погляньте на фото. Це всі депутати. які прийшли. Тепер переведіть погляд на пусті крісла. А це вже місця тих, хто знову не прийшов. Їх більшість. Нарешті переведіть погляд вище. Бачите напис «Вихід»? Як ви думаєте, то на який вихід може розраховувати Тальне, вручивши свою долю отаким ініціативним до безвідповідальності.

Для кворуму не вистало одного депутата. Троє із смішнозвісного угрупування, яке на нещастя для Тального з околицями час від часу вертить радою, як циган сонцем, все-таки з’явилися – Т. Солошенко, Р. Івченко і Л. Дімітрова. Видно, так було задумано, щоб ніби і на очі людям потрапити, і все одно бойкотувати сесію.

Цей задовбаний бойкот, що зриває третє засідання підряд, не дозволяє прийняти вкрай необхідні рішення. Список їх довгенький, та назвемо хоч кілька.

Перше. Сесія мала би надати матеріальну допомогу бійцю АТО В. В. Лизогубу, який зазнав поранення на війні і нині потребує негайної операції на коліні. Комісія пропонувала виділити для лікування бійця 10 тисяч гривень – не така вже й велика сума, але для багатодітної родини і вона вельми відчутна, сама зібрати стільки грошей сім’я не подужає.

Друге, на що особливу увагу звернув депутат В. Шуляк. Сесія до 15 червня має прийняти програму громадського бюджету, бо без програми ані копійки не виділять, а Тальне втратить ще один рік для розвиту власної інфраструктури і рік сидітиме на бобах. Ну з цими все зрозуміло: ще в нас є депутати, яким чим для Тального гірше тим для них краще, пика від радості до вух розтягується.

Третє. Не прийнято в установлений строк рішення по вимозі щодо встановлення лічильника газу на теплогенераторі біля музичної школи. Це означає, що газовики в будь-який момент перекриють трубу і музична ризикує вступити у новий навчальний рік взагалі без опалення.

Четверте. Є проблеми з оформленням субсидій та іншої документації. Людям, особливо похилого віку та інвалідам, і далі доводиться намотувати кілометри, бігаючи за довідками від кабінету до кабінету. Щоб поліпшити обслуговування, в Тальному має були створений ЦНАП – центр надання адміністративних послуг. З вини депутатів він досі не створений.

П’яте. Набралася ціла гора земельних питань – одному треба розпочинати будівництво, другому оформляти право власності, третьому уточними межу, четвертому розпочинати капітальний ремонт, п’ятий продає нерухомість. Все це по закону має погоджувати сесія. А вона гуляє і прогулює

Причина тотальної бездіяльності депутатської більшості вже загальновідома. Ніякий добробут Тальнівщини цю омандатнену братію не цікавить. А от власний добробут ще й дуже цікавить. Адже чим їм вкотре припекло займатися? Та кадровими призначеннями! І секретаря свого хочуть – навіть усупереч постанові Верховного Суду, яка оскарженню не підлягає, і заступником колотять, і виконком, який врятував ситуацію з водопостачанням Тального, (останнє, що та братія, застосувавши бойкот, настирливо хотіла завалити), цьому угрупуванню вже не такий, хочемо обміняти на свій, і керуюча справами для них не така. Все це, як правило, пов’язано з посадами, пов’язано із ставками та окладами, на які так хочеться влаштувати свої близьких чи кревних осіб, щоб підлаталися за державний кошт. Ну дуже вже кортить вгамувати зажерливі апетити. Для того третій раз підряд сесію зривають.

І хто? Зривають люди, які давно проявилися себе далеко не з кращого боку, завжди готові затіяти колотнечу, і навпаки затягти до безконечності корисну справу. Зривають люди безкультурні, яких хлібом не годуй, а дай можливість завдати великої шкоди культурі, що вже доведено численними їхніми рішеннями. Зривають люди, часто брехливі, бо яка інакше назвати, коли на погоджувальній раді домовляються твердо про одне а наступного дня проголошують зовсім протилежне. При цьому вважають себе надзвичайно красивими та премудрими, а тому брехливі до крайнощів. Десь ще було таке, щоб покидали напризволяще найпекучіші проблеми, в тому числі турботу про захисників України, а поринули в тотальний перерозподіл портфелів і тричі підряд зривали сесію! Ні, це тальнівське угрупування створило прецедент.

Ой, ви лиш погляньте на цю публіку. Вони навіть в статусі рядових депутатів такого наколотили, що не доведи. А ще пусти їх на посади, то й уявити важко, що настане. Спаси і сохрани від таких доброчинців, а з ворогами ми вже якось самі справимося.

Так ось, дітки з родини Лізогубів, а вас там троє, ваші ровесники та однокласники, знайте по іменах, з вини кого вашому татові, що пройшов пекло війни, не надають допомоги на операцію. Це Т. Шкода, О. Гижко, Л. Соловей з РДА в одній компанії з О. Недільком. Це І. Топтун, А. Кулик, що також працює в білому домі, О. Мамалига, О Маринченко – також причетні до влади, (еге ж, чудесна компанія?)… Додайте до неї А. Михальченко, В. Міщенка, В. Рябу та Б. Сідька з В. Шевцем. Може бути, в них знайдуться поважні причини, та вашому татові хіба від всього менше болить посічене коліно?

Валентин ГОРДЄЄВ

Читайте також: Чорна діра в білому домі