^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.06.2018 8:57
271 переглядів
0 коментарів
З таким звітом та по таких шляхах не заїхати далеко

На сесії Тальнівської районної ради депутат Валентина Сарана розкритикувала звіт голови райдержадміністрації Василя Клименка в частині виділення та використання коштів на ремонт доріг.

– Ми дуже часто чуємо із сцени, що є пріоритетні напрямки. Беріть участь у проектах, виготовляйте проектно-кошторисну документацію. Скажіть будь ласка, яка частина проектів дійсно отримала кошти і реалізована? Яка частина не реалізована і по чиїй вині? Хто понесе відповідальність, якщо дійсно підтвердиться, що дані проекти не були подані в область. Бо я не знаю золотої середини. Із ваших слів – усі проекти були подані, зі слів депутатів і керівників обласних департаментних структур, і вони демонстрували нам докази – ніяких запитів не було. Дійсно, учора в області відбулася зустріч, на якій я була присутня. Далі, ви кажете, що у нас будуть кошти? Я особисто і депутати обласної ради ознайомилися із переліками коштів, які були виділені на проведення поточних ремонтів. Тальнівський район – 1 мільйон 800 тисяч. Уманський район – 19 мільйонів, Умань – 7 мільйонів. Порахуйте… 20 з чимось мільйонів – Чигиринський район, Золотоніський, Черкаський – 17 мільйонів. Коли я запитала, чому так відбувається, мені відповіли, що звернулася не за адресою. Керівник департаменту інфраструктури сказав, що із Тальнівського району не надходили документи. Для Тальнівського району на ремонт доріг разом із ямковим виділено 4,5 млн. грн., – бідкається Валентина Сарана.

Клименко заперечив сказане обласними чиновниками і заочно присоромив, що кажуть депутатові неправду. Він запевняє, що його служби зробили все вчасно і навіть із січня щоп’ятниці подають звітність в область «по дорогах». Але коли депутат Володимир Синьогуб поцікавився у голови РДА, коли конкретно почнуть освоювати ті 4,5 мільйона, бо його «пече» напрямок Мошурів-Поташ-Подібна, той не зміг дати чітку відповідь і назвати дату.

Так само залишилося без відповіді запитання про виділення в цьому році коштів на запланований капітальний ремонт доріг поблизу Павлівки Першої і Поташі.

Попри це депутати прийняли районну програму розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2022 роки.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Кривоколінський депутат захищає Павлівку-І