^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.06.2018 8:31
564 переглядів
0 коментарів
Звенигородку відвідала Олександра Кужель

Не так часто балують звенигородчан своїми візитами народні депутати. Так, останнім часом жителі Звенигородщини не бачили навіть свого «рідного» Ничипоренка. Тож перед зустріччю з народним депутатом України, заступником голови комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Олександрою Кужель дехто висловлював свої здогадки: мовляв, мова обов’язково піде про наступні президентські вибори. Та, як відразу ж пояснила Олександра Володимирівна, до Звенигородки вона прибула згідно затвердженого Верховною Радою плану зустрічей з виборцями. Під час більш як двогодинного спілкування з присутніми в сесійній залі Звенигородської районної ради депутатами, сільськими головами, відповідальними керівниками районних служб і соціальної сфери та громадськими активістами, вона розповіла про законотворчу діяльність ВР України та конкретну роботу над проектами та прийняттям життєво важливих для країни рішень.

Учасники зустрічі активно долучалися до діалогу. Найбільше надходило до народної обраниці запитань щодо земельних відносин, забезпечення місцевих бюджетів фінансовим ресурсом, впровадження медичної реформи та роботи освітянської галузі. Сільських голів цікавили перспективи впровадження адміністративно-територіальної реформи, зокрема об’єднання

територіальних громад. Не обійшлося й без конкретних звернень, передусім щодо незадовільного стану водопостачання міста та бід головної водної артерії району річки Гнилого Тікича. Тож, беручись за допомогу у вирішенні озвучених проблем, Олександра Кужель запросила виборців до продовження діалогу і надала для цього контактний телефон для налагодження прямих комунікацій.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: На День міста у Звенигородці запускали в небо голубів та вплітали мелодії в пісенний вінок Кобзареві