^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.06.2018 13:40
379 переглядів
0 коментарів
Винагорода за ентузіазм – поїздка у село

Учні закладу брали саму активну участь у підтримці українських бійців, прибиранні території міста, за це їм була обіцяна поїздка у село Гордашівка.

Цього дня діти чекали з нетерпінням, але щоб пройшла екскурсія багатьом людям потрібно було докласти чимало зусиль. Так, щебеневий завод надав автобус; Петро Шандиба, координатор багатьох заходів, які відбуваються у школі та Олександр Соколюк, депутат міської ради, здійснили усю організаторську роботу; Олег Ціпов’яз, керівник Гордашівської ГЕС, провів цікаву екскурсію, розповівши про підприємство та його особливості.

Після екскурсії діти спілкувалися з природою, купалися, ловили рибу, кульмінаційним моментом було частування Петром Михайловичем рибною юшкою та чаєм з чебрецем. Було так смачно, що виїли усе.

Враженнями від поїздки поділилися учні 7 класу Валерія Павленко та Лілія Гоменюк: «Було дуже весело та цікаво, ми вражені побаченим. А яка приємна тепла водичка! Такої смачної юшки ми ще ніколи не їли, також вперше пробували чай із чебрецем».

Діти і педагоги школи висловлюють щиру подяку за організацію та проведення дозвілля під час функціонування мовного табору у Тальнівській ЗОШ І-ІІ ст. № 3 Петру Шандибі, Олександру Соколюку, Олегу Ціпов’язу, Володимиру Орлову. Особливі слова вдячності Володимиру Хлівному, водієві автобуса.

Валерій КАЧАН,

директор Тальнівської школи №3

Читайте також: У Соколівочці пограбували школу