^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.06.2018 19:40
354 переглядів
0 коментарів
Лисянка отримала новий пожежний автомобіль

Днями нові пожежні автомобілі отримали у пожежно-рятувальних підрозділах Лисянського, Уманського, Чигиринського, Драбівського районів та Черкаського гарнізону Управління ДСНС області

На центральній площі Лисянки відбулося справжнє свято з нагоди постановки на бойовий розрахунок місцевими рятівниками сучасного пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі КрАЗу. У заходах взяли участь керівники області і району, а також начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Гвоздь, керівник соціальних проектів ПАТ «Миронівський хлібопродукт» Ірина Ванникова, особовий склад 3-го Державного пожежно-рятувального посту Лисянського районного сектору управління ДСНС, сільські голови.

Голова РДА Володимир Павличук відмітив: «Лисянщині пощастило, що саме вона отримала один з п’яти нових сучасних пожежних автомобілів, придбаних за кошти держбюджету. Нове авто відрізняється кращими технічними можливостями у порівнянні із автомобілями, які є на озброєнні у рятувальників. Отримавши сучасну техніку, вони зможуть значно покращити виконання важливих завдань із запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їхніх наслідків, а також значно підвищити захист і безпеку громадян нашого району».

На завершення урочистостей всі бажаючі мали можливість оглянути нову техніку.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Реформа: двоє панів на семеро штанів