^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.06.2018 16:37
560 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині відбувся І етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри ''Сокіл''

В Лисянському районі відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), який організували та провели відділ освіти районної державної адміністрації і будинок дитячої та юнацької творчості. Учасниками змагань стали команди школярів з 17 шкіл району.

У відкритті І етапу гри „Сокіл” („Джура”) взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Павличук та голова районної ради Ярослав Попко. Юні джури змагалися у різних конкурсах та змаганнях і продемонстрували добру підготовку, злагоджені командні дії, індивідуальні вміння. Особливо дітям сподобалися перетягування линви, ходьба на лижах, стрільба з пневматичної гвинтівки.

Усі команди мали перемоги з окремих видів змагань. Але Гран-прі змагань здобув рій «Калиновий кущ» з Лисянського НВК, а перше місце - «Хижаки» з Хижинського НВК. Рої «Громобій» з Лисянської ЗОШ №2, «Родяни» з Виноградського НВК, «Тризуб» з Мар’янівського НВК та «Кречет» з Журжинецького НВК вибороли ІІ та ІІІ місця.

Юних джур із здобутками привітали представники суддівської колегії на чолі з директором будинку творчості Ніною Проскурою. Всі учасники змагань отримали грамоти районного відділу освіти та будинку дитячої та юнацької творчості. Смачним завершенням гри стали страви, приготовлені в лісі власними руками.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: У Лисянці віджималися на кубок героїв АТО