^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.10.2016 11:42
486 переглядів
1 коментарів
Валентина Каширіна не дає хабарів лікарям

Жителька Лісового 44-річна Валентина Каширіна не заплатила в обласному онокодиспансері ні копійки грошей. Через це її доньці не хотіли віддавати виписку з історії хвороби.

"Моя донька давно хворіє, – каже Валентина Анатоліївна. – Нещодавно їй робили третю операцію. Ми прибули в онкодиспансер. Для початку сказали сплатити добровільний внесок – 200 гривень. Я відмовилася це робити. Моя донька – інвалід дитинства. Чоловік служить у зоні АТО під Луганськом. Я сказала, що в мене немає грошей. Зрештою це питання уладнали".

Жінка розповідає, що в онокодиспансері вимагають великих грошей за лікування.

"Якщо посидіти в прийомному відділенні чи полежати в палаті, то можна взнати всі розцінки. Нескладна операція коштує 2 тисячі 500 гривень. 2 тисячі йдуть хірургу, а 500 – лікарю-анестезіологу. Складні – дорожче. Ми не заплатили нічого. Коли виписували хірург сказав: "Шви знімете самі".

"Я почала скандалити. Зрештою шви погодилася зняти медсестра. Коли згодом прийшли за випискою, лікар із порогу заявив: "Я вас не пам’ятаю".

"Звісно, не пам’ятаєте, бо я вам нічого не платила! Однак документів моїх знайти не могли. Я спересердя заявила, що зараз напишу заяву у прокуратуру. Лікар зник. Через 10 хвилин медсестра віддала мені виписку".

Каширіна каже, що й надалі не збирається платити в лікарні.

"Хай звикають. Слава Богу, в нас усе добре. Доньку наступного тижня віддаю заміж. Хочу, щоби вона жила в нормальній країні без поборів і хабарів"

.

Нагадаємо, що Тальне й частина району постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС і є четвертою зоною радіологічного контролю.

Юрій СТРИГУН