^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.06.2018 12:51
379 переглядів
0 коментарів
Реформа: двоє панів на семеро штанів

Для оптимізації та підвищення ефективності діяльності Служба зайнятості розпочала процедуру реорганізації власних структурних підрозділів, повідомляє прес-служба Черкаського обласного центру зайнятості.

Зокрема, регіональна служба бере участь у впровадженні пілотного проекту щодо реорганізації базових центрів зайнятості. На цей час Ватутінський міський, Драбівський, Катеринопільський, Камянський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський та Чорнобаївський районні центри зайнятості реорганізовано у відповідні філії та приєднані до Черкаського обласного центру зайнятості.

Найближчим часом проведення реорганізації заплановано у Городищенському, Жашківському, Лисянському, Монастирищенському, Христинівському, Чигиринському та Шполянському районних центрах зайнятості.

Реорганізація передбачає передачу адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що призведе до збільшення чисельності працівників, які надають послуги за рахунок зменшення адміністративно-господарського персоналу. У новоутворених філіях функції будуть розширені та спрямовані на посилення співпраці з клієнтами Служби. Водночас адміністративно-господарські функції, які раніше виконувалися на місцях, тепер будуть здійснюватися на обласному рівні.

Читайте також: Лисянська молодь у пошуках професії