^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.06.2018 10:58
727 переглядів
0 коментарів
На Тальнівщині стала масово гинути птиця

Останнім часом на Тальнівщині стала масово гинути птиця. Особливо гусенята. На тальнівському базарі, в місті та навколишніх селах це найперша тема для обговорення. Люди бідкаються, що смерть пернатих завдає чималих збитків домашньому господарству.

Навіть домашня інкубаторська птиця гине впродовж декількох днів. У ветаптеках міста дивуються такій хворобі. Кажуть, що причиною можуть бути і пташина чума, і хімікати в кормах та підживленнях. Проте чим люди не відпоюють хвору домашню птицю, все дарма, тільки гроші на вітер.

– У мене з 36 інкубаторських гусенят вижило четверо, і то, «ще не вечір», – розповідає пані Тетяна із Соколівочки.

А в пані Лариси взагалі за один день всі поздихали. Спантеличена жінка, опустивши руки, чекала коли помруть останні пернаті.

В Кобриновій Греблі така ж напасть. Щоправда, покупці на ті самі граблі наступати не спішать. Тому, попри те, що продавці запевняють, що їхній товар якісний і без хвороб, добре придивляються до гусенят.

– Наші гусенята пройшли профілактичні засоби. Все за стандартом. Те, як за ними доглядають господарі, то вже не наша справа. Але перш ніж бігти до нас і влаштовувати «концерти», зверніть увагу, що здихають і домашні гусенята. Тому потрібно йти до ветлікаря і підбирати засіб для профілактики всього подвір’я. І тільки через місяць знову повертатися до розводу гергулів, – каже Олександр Віталійович.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: В Тальному невідомий чоловік труїть домашніх тварин