^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.06.2018 7:32
698 переглядів
0 коментарів
Дахау під Тальним

Жителька села Здобуток Тальнівського району Світлана Гуцал написала у Фейсбук сповнене болю повідомлення такого змісту (цитуємо):

"Ось уже вкотре жителі с. Здобуток "насолоджуються" нестерпним смородом, який розповсюджується від заводу м'ясо-кісткового борошна. Неможливо відкрити кватирки, не кажучи вже про те щоб вийти на вулицю. Сморід поширюється зі стабільною періодичністю майже щодня. До якого часу одні будуть набивати кишені та збагачуватись до нечуваних розмірів, а інші будуть дихати нечистотами? Шановний депутате обларади, народний обранцю, пане Анатолію Вікторовичу, невже це ви так піклуєтесь про своїх виборців? Доки очолюване Вами підприємство буде труїти народ?"

Анатолій Вікторович, до якого звертається жінка – це голова фракції ВО «Черкащани» в обласній раді Анатолій Підгорний. Він теж живе у Здобутку, але зазвичай не дає коментарів стосовно діяльності Тальнівської філії ДП «Укрветсанзавод». Раніше нашому виданню він казав, що вважає подібні повідомлення і публікації замовними. Ось і цього разу замість Підгорного дописувачці відповів його підлеглий по агробізнесу, депутат Тальнівської міської ради Олександр Гижко. Він запевнив, що «Анатолій Вікторович вже близько двох років не є директором даного підприємства» і наголосив – «дане підприємство державної форми власності, тобто єдиним власником є держава».

Це повідомлення викликало жвавий інтерес у користувачів соцмережі.

"Можливо, я помиляюсь, але якщо Анатолій Підгорний – не директор даного підприємства, то чому на сайті обласної ради вказано, що він директор (http://oblradack.gov.ua/.../3884-pdgorniy-anatoly...), а в декларації вказано, що він отримував в минулому році там зарплату, працюючи за основним місцем роботи на ДП "Укрветсанзавод"?" – поцікавилася Гуцал.

Втім, той же Гижко наполягає: «В декларації не вказано, що він отримав заробітну плату за роботу на посаді директора. Стосовно інформації на сайті обласної ради, то це запитання до обласної ради, дана інформація була сформована ще в той час, коли він дійсно був директором даного підприємства, але на сьогодні це не так».

Замість того, щоб раз і назавжди розставити крапки над «і», пан Олександр радив то звернутися до реєстратора, то розводив великі інтригуючі дискусії. Він підводив Світлану Володимирівну і всіх, хто її підтримував дописами, до того, що бос не є директором підприємства.

Втім, жителів Тальнівщини на макуху не візьмеш. Тому й пише Світлана Гуцал: «Навіть якщо Підгорний А.В. нині не є директором підприємства, то поставити очисні фільтри він би міг ще за своєї каденції. І тепер, будучи депутатом обласної ради, знаючи всю специфіку роботи підприємства та ті незручності, які відчувають жителі навколишніх населених пунктів, мав би в першу чергу посприяти у вирішенні даного питання».

Зрештою, важко не погодитися із Валентиною Стригун: «Яка різниця, хто директор? Треба щось робити з цими запахами. Останні дні дійсно хоч на двір не виходь».

І таких «останніх» – 7 днів на тиждень…

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Звалище за Тальним: чим воно досі загрожує?