^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.06.2018 21:54
3451 переглядів
0 коментарів
У Катеринополі з’явився ще один мільйонер

"На Черкащині розшукують мультимільйонера. Невідомий щасливчик вгадав номери 7 кульок і виграв рекордну суму у державній лотереї майже 18 мільйонів гривень. Наразі відомо, що виграшна ставка була зроблена 31 травня у місті Катеринопіль на пункті продажу лотерейних білетів у магазині "Канцтовари". Коштувала новоспеченому мультимільйонеру ставка 70 гривень. Дотепер найбільшим виграшем вважали 8 мільйонів 100 тисяч гривень. Такий джекпот зірвали у грудні минулого року," − повідомили у вечірньому випуску ТСН за 4 червня 2018 року.

Якщо точніше, то катеринопільчанин виграв 17 750 000. У містечку поки не знають ім’я щасливчика. На повідомлення люди реагують по-різному, одні радіють за земляка, інші цікавляться, чи не хоче він поділитися коштами.

До слова, історія знає багато випадків лотерейних виграшів, але не всі вони пішли на благо людям, що їх здобули. Хтось успішно вправлявся з грішми, а для декого вони обертались наркотиками, розлученнями, конфліктами в родині і навіть смертю. Сподіваємось, нашому новоспеченому мільйонеру гроші підуть на користь.

За інформацією державної фіскальної служби, розміщеної в Інтернеті, ставка оподаткування лотерейних виграшів у 2017 році становила 18 відсотків.

Вітаємо щасливчика! Дай Бог, на добро!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Ватутінця через несплату аліментів не пустили за кордон, а катеринопілець заплатив сину наперед. Тепер може їздити…