^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.06.2018 16:35
757 переглядів
0 коментарів
Ватутінця через несплату аліментів не пустили за кордон, а катеринопілець заплатив сину наперед. Тепер може їздити…

Невдалою виявилася перша спроба виїзду за кордон для жителя міста Ватутіного Олександра, якому вручили повідомлення щодо заборони перетину державного кордону, оскільки чоловік більш ніж два роки не платив аліментів та заборгував своєму маленькому синові 42 тисячі гривень.

Олександру довелося відкорегувати свої плани, повернутись додому. Як повідомили у державній виконавчій службі, гроші він таки виплатив трьома платежами і врешті поїхав, куди збирався.

А от неплатник із Катеринопільського району виявив завбачливість, щоб не виникало подібних проблем, погасив 50 тисяч боргу та заплатив гроші наперед до листопада 2018 року – повноліття сина.

Загалом, на виконання закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, який набув чинності 6 лютого цього року, державними виконавцями області винесено близько 6 тисяч постанов про тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами, у праві виїзду за кордон, на користування зброєю та полювання.

З початку року в області стягнено 44 мільйони гривень аліментів. Повідомляє прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

Тим часом Міністерство юстиції України інформувало, що лише за перші два місяці дії нового закону було видано 116 тисяч заборон на виїзд за кордон і керування авто.

− А я б хотіла, щоб мій колишній не зміг поновити довідку на зброю. Досить йому вже, як навіженому, по болотах-лісах бігати, апетит нагулювати та горілочку дегустувати. Машиною його не прижмеш, закордоном теж. А от заборонити мисливство – самий раз. Швидко аліменти сплатить. Бо як же він без своїх друзяк?! Чокнеться! − жартує мати двох неповнолітніх дітей пані Вікторія зі Звенигородки.

Нагадаємо також, що з початком весни, наляканий новими законодавчими ініціативами, а саме – обмеженням у праві керування автомобілем, мешканець Катеринополя погасив заборгованість зі сплати аліментів за 2 роки − заплатив понад 100 тисяч гривень.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Сліпий зрячому – не товариш?