^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.05.2018 12:35
377 переглядів
0 коментарів
Ватутінці вкотре на День міста влаштували собі холі-фест

27 травня одному із наймолодших міст України, місту Ватутіному, виповнився 71 рік. Досить поважний вік, як для людини, але дитячий для міста. Тож не дивно, що свій День народження Ватутіне зустріло весело: з піснями, пустощами, розвагами. Особливо містянам припало до душі індуїстське свято холі-фест − фестиваль кольорів, весни. А точніше його кульмінаційний момент – обсипання всіх навколо кольоровими фарбами.

− Дуже весело! Такий сплеск емоцій. Випустила увесь негатив, що зібрала за рік, − каже 36-річна Ніна Заславська. − Ця забава – сильний психологічний прийом – дуже розвантажує психіку. Адже так прекрасно знову відчути себе дитиною, пустувати на рівні власних дітей. Вони сьогодні не впізнали маму. Я, мабуть, перестаралася з пустощами. Почала з холі-фесту, а тоді ще й ролики, морозиво… Наступного разу малі мене з собою на свято не візьмуть.

Однак не всім ватутінцям День міста сподобався. Дехто нарікав на відсутність в організації святкування зірок і заздрив у цьому аспекті Звенигородці та Єркам.

До слова, у Катеринополі минулого року на День селища виступав кінний театр Олега Юрчишина, співачка Ірина Федишин, популярний виконавець Роман Скорпіон, лідер гурту "Вперше чую" Григорій Вагапов та ватутінський рок-гурт "Постскриптум".

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також:Села бойкотують створення Ватутінської ОТГ