^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.05.2018 15:20
337 переглядів
0 коментарів
Енергетики погрожують відключити Тальнівський ''Водоканал'' за борги

Колишній керівник Тальнівського комунального підприємства «Водоканал» Володимир Росол залишив своєму наступнику не лише мільйонні борги за електроенергію, через які енергетики чи не щомісяця погрожують відключити підприємству електроенергію, а й проблеми із водокористуванням, які можуть призвести до непоправних наслідків і повного банкрутства підприємства.

Минулого тижня всі черкаські інтернетвидання та місцеві користувачі Фейсбук поширили інформацію про те, що Державна екологічна інспекція у Черкаській області при проведенні планової перевірки, яка відбувалася восени минулого року, коли начальником «водоканалу» був Росол, виявили, що підприємство здійснює водокористування без спеціального дозволу, що порушує вимоги ряду статей Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» та Водного Кодексу України.

«Внаслідок незаконного водокористування державі завдано шкоду в сумі 628,0 тисяч гривень. Претензія на вказану суму пред'явлена КП "Водоканал" до добровільного відшкодування. В разі відмови підприємства справа буде передана на розгляд Господарського суду Черкаської області», – йдеться у офіційному повідомленні Державної екологічної інспекції.

Отож, схоже на те, що новому керівництву КП «Водоканал» та міській раді ще довго доведеться «розгрібати» результати господарювання горе-керівника, який мало дбав про підприємство, зате справно отримував ну дуже велику «зряплату». Скажімо, у лютому 2017 року оклад директора дотаційного КП «Водоканал» Володимира Росола без доплат становив 11520 гривень, а у головного бухгалтера підприємства Олександра Дімітрова – 10368.

Світлана ПОЛІЩУК

Читайте також: Тальнівська міська рада надала 300 тисяч фінансової підтримки ''Водоканалу''