^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.05.2018 9:40
841 переглядів
0 коментарів
Справу Сергієнка більше не розглядатимуть у Тальному

Через тривалу хворобу судді Ірини Воронкової справу про вбивство корсунського журналіста Валися Сергієнка, яку 2 місяці ретельно розглядав Тальнівський районний суд, знову направили на перерозподіл до Черкас.

Валентина Сергієнко – дружина закатованого журналіста, у цьому вбачає повторення ситуації, яка була два місяці тому, коли не змогли знайти суддівську колегію в Черкаській області і вже спливав строк дії тримання підозрюваних під вартою.

"Наразі така сама ситуація, адже 16 травня знову спливає строк дії тримання під вартою підозрюваних, ми переймаємося через це, адже не хочеться, щоб їх випустили на волю", – каже пані Валентина у інтерв’ю обласному телеканалу «Вікка».

10 квітня Апеляційний суд Черкаської області вкотре зібрався, щоб визначити, куди далі передати дану справу. За наполяганням прокурорів її направили до Придніпровського районного суду у місті Черкаси.

Але не минуло й тижня, як тепер уже… Звенигородський районний суд 15 травня ще на 2 місяці продовжив перебування за ґратами підозрюваних у викраденні та вбивстві корсунського журналіста Василя Сергієнка.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Читайте також: Тальнівський суд залишив під вартою підозрюваних у вбивстві журналіста