^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.05.2018 16:06
372 переглядів
0 коментарів
Землю Лисянщини віддають рейдерам

До своїх коллег-депутатів на останній сесії Лисянської районної ради звернувся директор МПП «Престиж АгроЛюкс» Олександр Пухир. Приводом до цього «крику душі» як він висловився, стало проведення аукціону продажу права оренди 107 гектарів орних земель в Рубаному Мості, де він директорує вже багато років.

Обурення Олександра Пухиря викликало те, що оголошення про проведення даного аукціону перед його початком не було розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру України, участь в ньому взяло обмежене коло осіб, які, до того ж, не мають жодного відношення до Лисянського району.

– Це розцінюємо, як зумисні діяння. Місцеві сільгоспвиробники забезпечують трударів району роботою, дбають про соціальну сферу, поряд з цим їх не допускають до участі в аукціонах на оренду земель Лисянського району. Пропоную надіслати звернення до правоохоронних органів, керівництву НАБУ з вимогою належним чином відреагувати на порушення чинного законодавства й провести повторний аукціон, – категорично висловився Олександр Пухир

Схема відсторонення лисянських товаровиробників від участі в аукціонах доволі проста: проводять кілька засідань, в перших спритники «догонять» лот до захмарних цін й не оплачують його. Пізніше тишком-нишком повторно проводиться аукціон, участь в якому беруть «потрібні люди». І це, на жаль, визнали депутати, стає проблемою не лише Лисянщини чи Черкащини, а й всієї України. І тут мають сказати своє слово правоохоронні органи.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Тиха сапа на освітній ниві