^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.05.2018 11:57
1008 переглядів
0 коментарів
За вартістю оренди нежитлових приміщень Звенигородка не поступається обласному центру

Якщо відкриття будь-якої власної справи тягне за собою цілу купу проблем, то, здаючи в оренду те чи інше нежитлове приміщення, його власник без зайвих клопотів відразу ж виходить на гарні гроші. Тож для жителів Звенигородки, де приватний сектор постійно розширюється, здача таких приміщень стала своєрідним бізнесом. Особливим попитом у підприємців користуються невеликі приміщення на першому поверсі, до яких, до того ж, можна зробити окремий вхід. Багато звенигородців, захопившись таким бізнесом, скуповують квартири переважно в «хрущовках» і переводять їх в нежитловий фонд. Бажаючих же орендувати приміщення вистачає. Ось так і ростуть, немов гриби з-під землі, аптеки, магазини, перукарні, різного роду офіси передусім у центрі міста.

Оскільки ж ціни на квартири навіть у старих п’ятиповерхівках досить високі, потенційні орендатори шукають інші більш прийнятні варіанти. Це, зокрема, будівництво так званих малих архітектурних споруд на зупинках громадського транспорту. З благословення Звенигородської міської ради, такі споруди, в яких покупцям пропонують всеможливий товар, починаючи з квітів, і закінчуючи ковбасними та м’ясними виробами, заполонили майже всю центральну магістраль міста.

Вартість оренди різна – залежно від приміщення та його розташування. В центрі міста ціни досить високі. Порівняємо: якщо у торгівельно-розважальному центрі Черкас «Любава» оренда одного квадратного метра площі складає 500 гривень, то у Звенигородці є торгівельні площі, квадратний метр яких затягує на сотню-другу дорожче.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Ватутіне в бур'янах або, Коли в місто прийде господар?