^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.05.2018 14:51
366 переглядів
0 коментарів
Подружжя Левченків забезпечує всю Лисянщину насінням овочів

Найпопулярнішим торгівельним закладом у Лисянці з початком весни став магазин «Городник», який відкрили Олександр і Анжела Левченки (на знімку). Їдуть і йдуть сюди з усього району по насіння овочевих культур, добрива, протруювачі, садово-городній інвентар.

– Зараз гаряча пора, – розповідає Олександр. – Цілий день на ногах: одні просять насіння огірків, редьки, кабачків, квітів, добрив, які, до речі, закупляють мішками, бо органіка нині в дефіциті, інші прийшли консультуватися, як краще виростити ту чи іншу культуру, як боротися із шкідниками і хворобами рослин. Нам доводиться самим учитися, заглядати в Інтернет, довідники, щоб дати кваліфіковану пораду.

Подружжя Левченків ще шість років тому вирішило почати власну справу з реалізації насіння городніх культур, уклали угоди з кращими виробниками насіння України. І нині, зізнаються, бізнес дає прибуток, а головне, кажуть, що людям не треба їхати за товаром у Звенигородку чи купувати його як кота в мішку на місцевому базарі, не знаючи, що з того насіння виросте. Бо в них все насіння сертифіковане, високих посівних кондицій. Це підтверджує і головний Державний фітосанітарний інспектор району Борис Коваль, який часто сюди навідується, і вважає відкриття такого магазину найкращою ідеєю в останні роки, бо люди тепер мають змогу вирощувати на присадибних ділянках овочі лише хорошої якості.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: На Лисянщині в дефіциті сімейні лікарі, поліцейські й призовники