^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.05.2018 11:30
1130 переглядів
0 коментарів
Гарна репутація – обов'язкова умова розвитку підприємства

З самого початку створення підприємства «ВЛАД+», а це відбулося трохи більше 20 років тому, його засновник – тальнівчанин Владислав Левицький основним пріоритетом діяльності встановив надійність та чесність в співпраці з партнерами, а це здебільшого зарубіжні підприємства.

З 1999 року «ВЛАД+» стає дилером італійських радіотелевізійних фірм «АВЕ» і «ELENOS» та постачальника аксесуарів до їх продукції – відомої американської компанії «ANDREW». А з 2000 року почалася співпраця з відомим виробником електротехнічних приладів до низки автомобілів всесвітньо відомих марок (BMW, AUDI, VW та SKODA) німецькою фірмою «AB Elektronik». Це партнерство триває по цей час. Саме порядність, чесність та безумовне дотримання свого слова, як основні риси в характері майбутнього підприємця виховала в своєму синові знана вчителька, почесна жителька Тального Галина Степанівна Гординська.

В 2005 році в Тальному було створене дочірнє підприємство «ТРК «ВЛАД», яке з кожним роком зростало та розширювало виробництво продукції для своїх замовників. На цей час це вже понад 2500 кв. м виробничих та допоміжних площ з сучасним обладнанням та гарними побутовими умовами для працюючих.

В найбільш скрутні для нашої країни 2014-2017 роки із зрозумілих причин обсяги виробництва суттєво зменшилися. Однак попри все, підприємству «ВЛАД+» вдалося зберегти гарну репутацію в колах європейських виробників автомобільної електроніки. Слід зауважити, що в часи вимушеного скорочення чисельності працюючих колишні співробітники ДП «ТРК «ВЛАД» завжди були бажаними на інших підприємствах, бо в них було закладене підкреслено відповідальне ставлення до своїх обов'язків. Так і німецькі партнери неодноразово підкреслювали, що попри їх побоювання щодо спроможності знайти потрібні кадри в «аграрному» Тальнівському районі, необхідні кадри знаходились, а під час навчання на підприємствах партнерів показували результати роботи, не гірші за європейців. Це саме той випадок, коли справдився відомий вислів: «Спочатку ти працюєш на репутацію, а з часом репутація працює на тебе».

Невпинний, наполегливий пошук нових партнерів дав результат. Наприкінці 2017 року була укладена довготривала угода з німецькою фірмою «ROKA» про виробництво в Тальному значних обсягів автомобільних комутаційних блоків. До кінця року обсяги виробництва цієї продукції мають зрости, а відповідно зросте і кількість працюючих. Одночасно вже згадана німецька фірма «AB Elektronik» вирішила переглянути своє рішення щодо переведення з Тального в Румунію виробництва деяких деталей і повернути їх назад в Тальне – український партнер виявився надійнішим за румунського! І це ще не все.

В перших числах травня Владислав Левицький разом з сином Олександром (директором дочірнього підприємства) та головним інженером Антоном Самойловим відвідали на запрошення керівництва чеський завод ще однієї німецької фірми виробника автомобільного електротехнічного приладдя. Предметом зустрічі було обговорення питання розміщення в Тальному виробництва зовсім нового виробу з гарантованим терміном та обсягами виробництва до 2025 року, що дозволить збільшити чисельність працюючих ще більше, ніж на 100 осіб.

Таким чином, підбір та навчання нових кадрів стає найгострішим питанням для керівництва підприємства. 25 квітня дочірнім підприємством «ТРК «ВЛАД» за підтримки Тальнівського центру зайнятості було проведено презентацію – ярмарок з метою набору нових кадрів. В подальшому співробітництво з центром зайнятості має набути ще більшого розвитку. Найближчим часом мають відбутися зустрічі з керівництвом Тальнівського будівельно-економічного коледжу та Тальянківського агротехнічного коледжу з метою проведення професійного відбору їхніх випускників 2018 року та залучення бажаючих до роботи на підприємстві. З часом можлива організація спеціальної професійної орієнтації та підготовки випускників наступних навчальних років у цих навчальних закладах.

На початку травня підприємство відвідали тальнівський міський голова Олексій Юрченко та депутат міської ради Микола Гурбич. Вони з зацікавленістю оглянули виробництво, побутові умови працюючих, пообіцяли надавати всебічну підтримку та допомогу підприємству в подальшому розвитку та розширенні сучасного виробництва на території Тальнівської громади та зауважили, що вражаючі результати роботи підприємства - це величезний успіх як для міста Тальне так і для країни в цілому, адже подібні підприємства дозволять суттєво зменшити, а з часом і зупинити трудову міграцію населення і забезпечити достойною роботою своїх громадян у себе вдома.

Тих, кого зацікавила робота на сучасному виробництві, чекають на підприємстві. Додаткова інформація по телефонах (04731)3-30-73 або (067)385-00-41.

Анатолій АРТЮХ

Читайте також: У Тальному відбулася презентація книги про отамана Дерещука