^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
16.05.2018 8:33
315 переглядів
0 коментарів
Ватутінці з конкурсу ''Квітуча країна'' привезли 4 перемоги

"9-й Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного та театрального мистецтва "Квітуча країна" 13.05.2018 року приніс нам чотири перемоги, – похвалилась у "Фейсбук" педагог Ольга Матвійчук,− 1 місце Молочева Даша і 2 місце Яценко Ксенія (Ватутінська ДШМ); 1 місце Шандригось Анастасія та 2 місце Добровольська Анна (студія естрадного вокалу "Ліга співу" при Ватутінському Палаці культури). Боротися було цікаво, адже конкурентами були діти з різних куточків України, де відмінно навчають співати: Одеса, Херсон, Миколаїв, Благовіщенське, Біла Церква, Чернігів, Вінниця, Первомайськ, Бершадь та багатьох інших. Завершився конкурс близько 20-ої години, але ми витримали це шалене навантаження! Ватутінські співаки показали себе одними з кращих!"

Нагадаємо, єрківчанка Даша Молочева вже не вперше стає призером солідних вокальних конкурсів. Зокрема, вона була лауреатом 1-го ступеня міжнародних фестивалів "Prague stars" (Прага) та"Wiener sterne" (Відень). Рік тому вона здобула 1-ше місце на Всеукраїнському конкурсі ''Тріумф-Fest'' в Умані.

В інтерв’ю нашому виданню дівчинка похвалилась, що мріє стати артисткою, грає на фортепіано. Окрім україномовних, вона добре справляється з англомовними піснями.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: ''Завзяте козацтво'' насправді завзяте