^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.05.2018 13:46
684 переглядів
0 коментарів
Катеринопільська культура в жалобі

"Пішла з життя людина, чий внесок у культуру неоціненний. Людина з великої букви. Її життя забрала невиліковна хвороба. Передчасна смерть Ніни Монахової − це непоправна втрата для її рідних, близьких, друзів, колег", − висловила співчуття родичам покійної від імені співробітників Катеринопільського будинку культури Ірина Засунько.

"Для мене Ніна Вікторівна ще й найкращий педагог. Саме Вона подарувала мені дивовижну "Країну-музики", яка стала моєю професією і сенсом життя. Ніна Монахова була хорошим учителем, другом, порадником, а найголовніше − була хорошою людиною, яка навчала і щедро ділилася з усіма своїм досвідом. Вона була надзвичайно обдарованою: писала вірші, музику. Могла зіграти будь-яку пісню в любій тональності. Робила аранжування. Такого різнобічного талановитого музиканта, мабуть, більше немає в нашій окрузі", − підтримує колег директор Єрківської музичної школи Анна Гунченко.

Ніна Монахова народилася 29 травня 1957 року. Закінчила Уманське музичне училище. Працювала у Звенигородській музичній школі по класу фортепіано та концертмейстером. З 1987 року працювала в Катеринопільській дитячій музичній школі.

За її ініціативи в 1992 році було створено ансамбль "Ностальгія", який, завдячуючи творчій наполегливості Ніни Вікторівни, у 2003 році отримав звання "народний аматорський" і утримує його по сьогодні.

В обробці Ніни Монахової звучали десятки музичних творів. Неодноразово нагороджена грамотами, дипломами, подяками не лише на районному, а й на обласному рівні. Померла від онкології 11 травня.

В історію Катеринопільщини ім’я Ніни Вікторівни увійшло як керівника ансамблю "Ностальгія" (дивіться Вікіпедію) та наставника численних вокалістів, музикантів. Світла пам’ять!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Рок-гурт ''Театр світла'' дав концерт на підтримку Тамари Приймак