^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.05.2018 8:05
327 переглядів
0 коментарів
Міжобласні шахові турніри у Звенигородці стали традиційними

Вже майже десять років поспіль у Звенигородці проходять міжрайонні та міжобласні шахові турніри. От і нещодавно відкритий турнір з шахів «Шевченків край» зібрав найсильніших шахістів Черкаської та сусідніх областей. Мета цього заходу, за словами одного з його організаторів Якова Ольхового, – популяризація шахової гри, розширення і зміцнення дружніх зв’язків між шахістами областей, підвищення їх спортивної майстерності та виконання кваліфікаційних нормативів. На базі міської школи №1 він проходив протягом трьох днів, отож учасники заходу мали змогу не тільки засвідчити свою спортивну майстерність і волю до перемоги, а й ознайомитись з визначними місцями древнього міста на Тікичі.

В турнірі брали участь 22 шахісти, наймолодшому з яких 10 років, а найстаршому – 76. Імена багатьох з них відомі в спортивному світі. Тож досить потужний склад учасників прогнозував гостру та непередбачувану боротьбу. Так і трапилося. Проте найбільш складні випробовування у турнірі випали на завершальних турах. В результаті першість виборов черкаський шахіст з Умані Сергій Яковлєв. На другій і третій сходинках – Богдан Фещенко з Київської області та Костянтин Хоменко з Кам’янки. Непогані результати показали й учасники турніру з Тальнівського та Звенигородського районів.

Переможцям і наймолодшим шахістам, як і в минулі роки, окрім спортивних нагород, спонсорами турніру було вручено призи та матеріальні заохочення, а всім учасникам турніру – подарунки. А жашківщанин Сергій Дробот, день народження якого припав на другий день турніру, разом з «конвертом» отримав особливий подарунок та «Кобзар» Тараса Шевченка на згадку про перебування на батьківщині духовного батька нації.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: ''Завзяте козацтво'' насправді завзяте