^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.05.2018 21:49
577 переглядів
0 коментарів
Роман Бадрак скоро перевершить Ласточкіна та Зеленського

"Завдяки співпраці учнів, вчителів, батьків Шостаківського НВК президент нашої школи Роман Бадрак став переможцем районного конкурсу "Лідер року − 2018"! З такою групою підтримки інакше просто не може бути! Вітаємо!!! Так тримати!" − похвалилась директор закладу Тамара Калінічук.

Роман теж задоволений перемогою:

− Мені 14. Ходжу до 8-го класу. В школі вчусь так собі, на середній бал. Загалом цей конкурс був дуже цікавим. Була конкуренція, але я старався. Найбільше мені сподобалось завдання "Мій кумир", де я розповідав про акторів-гумористів Ігоря Ласточкіна і Володимира Зеленського, розказував про їхні характери, як вони мені імпонують. У майбутньому хочу бути схожим на них.

Був творчий конкурс "Мій коник". Я там читав гумореску Павла Глазового. Цим, мабуть, і вразив журі. Разом з групою підтримки робили флешмоб на українську тематику, танцювали з жовто-синіми стрічками. Цікавими видалися також інтелектуальні турніри, конкурс на вирішення конфліктної ситуації.

У майбутньому Роман Бадрак планує вступати до Київського національного університету театру кіно і телебачення імені Івана Карпенка Карого.

Нагадаємо, що в минулому році шкільний конкурс "Лідер року"виграла Анастасія Сущенко із Вікниного – авторка поезії про загиблого атовця Руслана Бобурова.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Катеринопільський ліцей переміг на районному етапі гри ''Сокіл'' (''Джура'')