^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.05.2018 11:27
493 переглядів
0 коментарів
Тальнівчани впорядкували кладовище в рідній Гуляйці

Василь Євич, його сестра Анна та Анатолій Комар власним коштом встановили на кладовищі в Гуляйці Тальнівського району понад 200 метрів огорожі з бетонних секцій та облаштували обрядовий майданчик з двома стелами. На одній напис «Вічна пам'ять жителям с.Гуляйка безневинно померлим в роки голодомору та політичних репресій», на іншій – «Вічна пам'ять і спокій рідним і близьким, всім землякам нашим ,похороненим тут. З глибокою скорботою Євич Василь Іванович, Євич Анна Іванівна, Комар Анатолій Якович»

– Ескіз оформлення виконав Вадим Карбовський, а Олександр Концевич, Володимир Лівіцький, Юрій та Володимир Чмиги втілила задум у життя, – каже Анатолій Комар. – Сільський голова Юрій Книш та керівник господарства Олексій Пасєка теж чим могли, тим допомогли.

Анатолій Комар здійснював загальне керівництво та нагляд за роботою.

– Знаю, не всі зрозуміють такий вчинок, але ми це зробили в пам'ять про батьків і всіх рідних, які народилися, жили в Гуляйці і тут же поховані, – розповідає Василь Євич.

До нас підходить Анна Іванівна показує фотографії найрідніших. На одній із них вони з братом маленькі і батьки молоді-молоді. В очах родини любов і щастя, яке незабаром зруйнує війна.

У Василя Івановича лише теплі спогади про село, де десятирічним хлопчиком почав трудовий шлях. Як давно це було… Втім, вдячність за виховання мамі та учителям проніс крізь роки…

Упорядкування кладовищ підтримує і церква.

– Церква прихильно ставиться до таких ініціатив, бо ми повинні дбати не лише про земне життя, а й про душу. Тому наше завдання сьогодні – прислухатися до власного серця і робити добрі справи. Завжди, коли людина творить добро, вона рятує власну душу і душі інших людей, – наголошує отець Михайло, настоятель Тальнівського Петропавлівського храму УПЦ Київського патріархату.

Ініціатори дякують усім, хто підтримав їх починання і долучився до впорядкування цвинтаря.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Зроблено у місті дійсно багато