^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.05.2018 9:23
1130 переглядів
0 коментарів
Софія Молокова стала кандидатом у майстри спорту

Внучка директора Катеринопільської музичної школи Миколи Молокова Софійка нещодавно стала кандидатом у майстри спорту.

"Учениця 9 класу Щасливського НВК Молокова Софія виконала норматив кандидата в майстри спорту. Це сталося на останніх відбіркових змаганнях з художньої гімнастики "Щасливська перлина" і вдвічі приємно, що це сталося у Щасливому. Софія – чемпіонка Київщини в своїй віковій категорії, чемпіонка та призер Всеукраїнських змагань з художньої гімнастики. Бажаємо подальших успіхів!" − читаємо повідомлення на сторінці Щасливського НВК від 26 квітня у "Фейсбук".

Сім’я Софії і вона сама зараз мешкає на Київщині. Софійка ходить до ЩасливськогоНВК та з 8-ми років займається художньою гімнастикою під керівництвом тренера Катерини Сориш. Зараз дівчинці 14.

− Люблю гімнастику з дитинства. З досягнень маю1-ше місце по Київській області у своїй віковій категорії та от тепер стала кандидатом у майстри спорту. Не знаю, чим займатимусь у майбутньому, але хотілося б стати учителем фізкультури або фітнес-тренером. Про великий спорт поки не замислювалась. Можливо такі думки прийдуть згодом. Вчу англійську. Це потрібно для розвитку. Часто їздимо до родичів у Катеринопіль. Я там народилася.

− Завжди хвилююся за доньку, коли вона виступає, втричі більше, ніж би хвилювалась за свої успіхи. Але разом з тим і радію її перемогам. Пишаюся донечкою! − каже мати.

Мама Софійки Інна Молокова (Добровольська) захоплюється хенд мейдом, виготовляє вишукані сувеніри та прикраси.

Нових звитяг талановитій родині!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Єрківчанин Роман Сорока завоював бронзу на Чемпіонаті України з пауерліфтингу