^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.05.2018 8:12
453 переглядів
0 коментарів
Рухівці заклали сад біля садиби-музею Чорновола у Вільховці

З настанням тепла на території садиби-музею В’ячеслава Чорновола у Вільховці стає особливо людно від делегацій з усіх куточків України. Минулого тижня музей приймав особливих гостей – сюди з’їхалися представники Народного руху з багатьох районів Черкащини для проведення акції «Плекаймо Чорноволів сад», приуроченої 19-ій річниці від дня трагічної загибелі духовного лідера нації.

Поклавши живі квіти на вінки до пам’ятника Великому Українцю та оглянувши експозицію музею, гості взялися за закладання саду з фруктових дерев на території садиби. До них приєдналися учителі та старшокласники Вільховецького НВК, який віднедавна носить ім’я В’ячеслава Чорновола.

– Характерно, що серед рухівців було чимало молоді, – розповідає учасник акції, ветеран НРУ зі Звенигородки Павло Соломаха. – Бачили б ви, з яким задоволенням і ентузіазмом садили вони дерева, як зацікавлено оглядали експозицію та прислухалися до розповіді екскурсовода! При цьому місцеві старшокласники теж підтягувалися і безумовно гордилися тим, що мешкають в рідному селі засновника Народного Руху України, Героя України.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Тальнівська бібліотека отримала особливий дарунок – десятитомник праць В’ячеслава Чорновола