^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.05.2018 23:57
295 переглядів
0 коментарів
Наші музиканти здобувають чергові перемоги

14 квітня ансамбль сопілкарів "Дивограй" (керівник Наталія Добровольська) Катеринопільської дитячої музичної школи брав участь у всеукраїнському фестивалі духових та ударних інструментів "Черкаські сурмачі". За результатами конкурсу завоювали 3-є місце ансамбль та окремо солістка Діана Нагорна з Катеринополя.

Брали участь у цьому заході також музиканти з Ватутіного. Зокрема, естрадний оркестр Ватутінської дитячої школи мистецтв (керівник – заслужений працівник культури України Михайло Панзюк) виборов там 2-ге місце у номінації "Оркестри".

У номінації "дерев’яні духові інструменти" (3 вікова категорія – від 15 до 19 років) виборола 2-ге місце ватутінська флейтистка Софія Пюстонен (викладач – Ольга Орінічева), яка у своїй віковій категорії була наймолодшою учасницею і змагалась з учнями з Київської дитячої школи мистецтв та студентами з музичних коледжів, училищ. Повідомляє сайт Ватутінської міськради.

Прокоментував подію директор Катеринопільської музичної школи Микола Молоков:

− Це був надзвичайно відповідальний і складний конкурс. Нашим дітям довелося змагатися зі студентами музучилищ, оскільки віковий діапазон був надто широким. Були учасники з Ватутіного, Дрогобича, Києва, Черкас, Запоріжжя, Одеси, Переяслав - Хмельницького, Звенигородки, Луцька, Волині, Кропивницького. Майже всі конкурсанти були дуже сильні, обдаровані. Поміж таких конкурентів 3-є місце, що привезли катеринопільці, – гідний результат. Це чергова наша перемога: 1-ше місце ми завоювали у Буковелі на всеукраїнському фестивалі (2016), 3-є у Запоріжжі на міжнародному конкурсі (2017). У Кирилівці на всеукраїнському – гран-прі (2017).

Щиро вітаємо юних переможців!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Великодній ярмарок солодощів у Катеринополі