^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.05.2018 8:01
357 переглядів
0 коментарів
Колишні керівники тальнівської ГО ''Майдан'' заграли в одну дудку з екс-регіоналами

12 квітня на сесії Тальнівської міської ради депутатська більшість не підтримала проект рішення депутатів-свободівців про офіційне використання червоно-чорного прапора.

Те, що проголосували проти перефарбовані регіонали, комуністи та прихожани московського патріархату, нікого не здивувало. Приголомшило, коли «утримались» ті, хто ще недавно на Майдані і в АТО фотографувався біля червоно-чорного прапора, чіпляв на себе і на машини такого ж кольору стрічки, найголосніше кричав: «Герої не вмирають!», а тепер «утримався». Що змінилося? Чи на догоду комусь дуже швидко забули, що під цим прапором загинуло за Україну декілька поколінь патріотів?

В пам’ять про них зробимо відомими тальнівських депутатів і політичні партії, які вони представляють, щоб люди знали за кого голосують.

Отож проголосували проти використання червоно-чорного прапора депутати від «Громадянської позиції» Ольга Мамалига та Ірина Топтун, а також обранці від партії «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Тетяна Шкода та Тарас Солошенко.

Утримались, тобто зайняли «хитру» позицію:

«Черкащани» – Олександр Гижко, Леся Соловей;

«Громадянська позиція» – Лариса Дімітрова, Раїса Івченко;

Батьківщина» – Анна Кулик (колишній перший секретар ради ГО «Майдан»);

Радикальна партія Олега Ляшка – Алла Михальченко;

«Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість» – Володимир Міщенко та Вікторія Ряба;

Партія ветеранів Афганістану – Олексій Неділько (колишній перший голова Тальнівської ГО «Майдан»);

«Укроп» – Володимир Швець,

БПП – Ігор Карпенко.

За червоно-чорний прапор проголосували міський голова Олексій Юрченко, депутати-свободівці Віталій Шуляк, Тетяна Моряк, депутати від «Блоку Петра Порошенка» Микола Гурбич, Віталій Накопюк, Тетяна Жоломко та Геращенкова із «Батьківщини».

Зауважимо, цього ж дня, після чотиримісячного «вивчення питання», депутати нарешті одноголосно проголосували за проект рішення «Про звернення Тальнівської міської ради до депутатів Верховної Ради України з проханням підтримати законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору)».

Світлана ПОЛІЩУК

Читайте також: Рейтинг річних зарплат сільських голів та старост Тальнівського району за 2017 рік