^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.04.2018 13:25
445 переглядів
0 коментарів
Василь Шкляр: ''Із усіх районів Черкащини, на Тальнівщині я виступаю найчастіше''

13 квітня у Тальнівському міському Центрі культури і дозвілля відбулася творча зустріч із відомим земляком, автором багатьох українських бестселерів, письменником і громадським діячем Василем Шкляром. Це був справжній подарунок для шанувальників сучасної української прози, який організував землякам волонтер Петро Шандиба.

На початку зустрічі відомий письменник вибачився, що його довелося довго чекати (перед цим він мав зустріч із шанувальниками в Уманському педуніверситеті) та із приємністю відзначив, що більше, ніж у Тальному, він зустрічається із читачами лише у Києві та Львові.

Зустріч відбувалася у невимушеній дружній атмосфері. Шанувальники мали можливість почути розповіді Василя Шкляра про творчі здобутки, про життя та громадські переконання.

Василь Миколайович презентував книги, присвячені боротьбі українського народу за незалежність. Розповідав про історію написання своїх романів, про події, покладені в основу сюжетів, про особистостей, які стали прототипами його літературних героїв. Зокрема, мова йшла про відомі прозові твори «Троща», "Чорний ворон", "Маруся". Герої його романів – уособлення незламного духу українського народу, патріоти рідної землі.

Крім того, письменник поділився інформацією про екранізацію «Чорного ворона», перевидання пригодницького роману «Елементал» під назвою «Самотній вовк».

Відповідаючи на запитання, Василь Миколайович поділився із присутніми своїми життєвими історіями.

Варто відзначити, розмова про творчість була пронизана ідеями української незалежності, тому й змусила багатьох присутніх задуматись над важливими суспільними питаннями сьогодення та драматизмом вітчизняної історії.

Дякуючи Шкляру за цікаву, змістовну зустріч і за пропаганду героїчного минулого українців, міський голова Олексій Юрченко зізнався, що є шанувальником творчості письменника ще з тих часів, коли вперше прочитав його роман «Залишенець», перебуваючи на службі в зоні АТО під Волновахою. Олексій Віталійович побажав нових творчих звершень та від усіх присутніх висловив сподівання на нову зустріч.

Після творчої зустрічі усі бажаючі мали змогу придбати книги та отримати на згадку автограф від майстра сучасної історичної прози.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: У Тальному діє виставка, присвячена 100-річчю української революції