^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
26.04.2018 12:26
243 переглядів
0 коментарів
Судове засідання в справі убитого журналіста перенесли

Заплановане на 13 квітня судове засідання в справі убитого 4 роки тому корсунського журналіста Василя Сергієнка не відбулося. Голові колегії суддів Ірині Воронковій зробили операцію і вона перебуває на лікуванні. В зв’язку з цим на сайті Тальнівського районного суду оголошення, що справи, призначені до розгляду починаючи із 26 березня по 4 травня переносяться на інші дні, про що сторони додатково повідомлені.

Дата наступного судового засідання у даній справі поки невідома.

Нагадаємо, 16 березня колегія суддів Тальнівського районного суду продовжила тримання під вартою на 60 діб шістьом обвинувачуваним у викраденні, катуванні та вбивстві журналіста, героя Небесної сотні Василя Сергієнка. Перед цим усі черкаські суди під різними причинами відмовлялися розглядати справу, внаслідок чого обвинувачені могли вийти на волю.

Довідка: Справу вбивства журналіста розглядають третій рік. Василя Сергієнка викрали із власного будинку в місті Корсунь-Шевченківський 4 квітня 2014 року. Наступного дня закатоване тіло журналіста знайшли у Виграївському лісі. В організації викрадення, катуванні та вбивстві звинувачені Вадим Мельник, Володимир Воронков, Віктор Горбенко, Валентин Завражин, Максим Русін та Роман Недибалюк, яких затримали впродовж 2015-2017 років.

Олександр МАРЧУК

Читайте також: Тальнівський суд залишив під вартою підозрюваних у вбивстві журналіста