^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.04.2018 12:40
323 переглядів
0 коментарів
Дороги вже нема, проте надія ще залишається

До селищного голови Лисянки Олександра Короленка останнім часом надходять численні прохання автоперевізників та жителів району щодо вирішення проблеми ремонту доріг в райцентрі, зокрема, дороги державного значення «Звенигородка-Київ», яка проходить через усе селище. Минулої суботи в знак протесту обурені жителі її навіть на певний час перекривали. Сюжет про цю подію з’явився на одному з центральних телеканалів.

– Цією дорогою, окрім транспорту жителів селища, перевозиться велика кількість вантажів, курсує різного роду автотранспорт, що створює велике навантаження та руйнацію уже розбитої дороги, – прокоментував Олександр Короленко. – Я цілком і повністю підтримую акцію протесту, що відбулася. Через жахливий стан дороги виходить з ладу автобусна техніка. Як наслідок, перестають курсувати рейси пасажирського сполучення через Лисянку. Тривогу викликає і те, що за цієї причини, стає проблематичним надання першої медичної допомоги громадянам.

Тому я одержую дуже багато скарг наших громадян, не тільки із селища, а й з усіх прилеглих сіл. Однак нашого місцевого бюджету не вистачає не те що на ремонт дороги державного значення, чим ми і не повинні займатися, а й щоб повною мірою вирішити потреби селища на ремонт доріг місцевого значення.

З метою запобігання соціальної напруги серед населення ми вже направили листи Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, народному депутату Валентину Ничипоренку, службі автомобільних доріг, обласним і районним керівникам. Вони знають про наші проблеми, і є велика впевненість, що вирішать їх позитивно вже найближчим часом.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Як залатати освітянську ''дірку'' на десять мільйонів